Ako jeden z mála robí na Slovensku plastické operácie penisov. Klienti chodia aj zo zahraničia

Ako jeden z mála robí na Slovensku plastické operácie penisov. Klienti chodia aj zo zahraničia

Pozvanie do štúdia prijal plastický chirurg Dr. Peter Žiak, ktorý hovoril o zákulisí estetickej chirurgie na Slovensku.

Dr. Žiak pracuje v Concept Clinic a vo svojej kariére prešiel od rekonštrukčnej chirurgie k tej estetickej. Z pacientov sa stali klienti. Akí sú tí slovenskí a ktoré sú najbežnejšie zákroky, ktoré výkonáva?

Ako sám hovorí, šikovnosť a istota prichádza s praxou. Jemu prešli rukami tisíce ľudí. Ako jeden z mála sa venuje penoplastike, operáciam penisu. V nemocnici zažil služby dlhé aj 36 hodín a na sále končil o 2 ráno. Nám v rozhovore popísal aj biznis Cut&Go, kedy zahraniční klienti prichádzajú na Slovensko, kde podstúpia zákrok vysokej kvality za zlomok ceny. Sám však takýto štýl operácií z určitých dôvodov nepreferuje.

Je na Slovensku dostatočne veľká klientela a aký je najlepší marketingový nástroj? Peter Žiak hovoril aj o tom, čo sa deje na sále pred a počas operácie a ako reagujú niektorí klienti. O zákulisí slovenskej plastickej chirurgie sa dozvieš tomto podcaste. Príjemné počúvanie.

  • S plastickým chirurgom Dr. Petrom Žiakom sme sa porozprávali v našom podcaste o zákulisí estetickej chirurgie na Slovensku
  • Skúsený chirurg má za sebou tisícky zákrokov. Hovorí, že niekedy sa operuje ako na bežiacom páse
  • Slovensko je lacnejšie a operuje na vysokej úrovni. Vďaka tomu sa tu rozvíja biznis segment CUT&GO

zdroj: startitup.sk, uverejnené 09/2019

Znenie súhlasu

Kliknutím na odkaz súhlasím udeľuje používateľ elektronického zariadenia prevádzkovateľovi BLUEMEDICAL s.r.o. (ďalej ako „BLUEMEDICAL„) súhlas s tým, aby boli do jeho zariadenie uložené cookies, pomocou ktorých BLUEMEDICAL a iní príjemcovia uvedení v tabuľke získava a spracúva údaje na účely a na dobu uvedené v tabuľke, ktorá sa Vám rozbalí po rozkliknutí linku tu. Súhlas možno kedykoľvek odvolať, pre odvolanie súhlasu nás kontaktuje emailom na info@peterziak.com alebo upravte nastavenia v svojom zariadení. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov pred jeho odvolaním. Bližšie informácie o cookie nájdete tu.