Môj nový život

Môj nový život

Pekná tmavovláska je už roky vernou čitateľkou nášho časopisu, a tak sa začiatkom roka zapojila do súťaže o nové prsia. Pri posielaní esemesky však neverila, že by ju práve ona mohla vyhrať. „Doteraz som nikdy nič nevyhrala a myslela som si, že takéto ceny nedostávajú obyčajné ženy ako ja. Do poslednej chvíle som si myslela, že je to vtip.“ Skrytú kameru podvedome hľadala aj na úvodnej konzultácii u plastického chirurga a uverila až v momente, keď si v deň operácie líhala na operačný stôl. „Vždy som patrila k ženám, ktoré nemali na hrudi skoro nič, a keď som začala cvičiť, prsia mi úplne zmizli. Vyzerala som ako tínedžerka zo základnej školy,“ priznáva rodáčka z Popradu, ktorej táto chybička krásy poriadne ničila sebavedomie. „Ja som sebavedomie ani nemala. Necítila som sa dobre vo svojom tele, nikde som nechodila bez podprsenky a sama sebe som sa nepáčila. Niekomu sa to môže zdať smiešne, ale tu ide o môj pocit. A teraz sa konečne cítim úžasne. V lete som začala nosiť výstrihy, na dovolenku som si prvýkrát v živote kúpila aj plavky bez výstuže. Je super konečne si pripadať pekná.“ Nikole sa o väčší dekolt postaral plastický chirurg MUDr. Peter Žiak, PhD. z kliniky YES VISAGE. Vybral pre ňu americké anatomické implantáty Mentor, ktoré sú mäkké na dotyk, precízne plnené a vyzerajú veľmi prirodzene. „Aj mne išlo o to, aby boli moje nové prsia prirodzené. Som chudá, mám útlu postavu a desila ma predstava, že by som pred sebou tlačila veľké balóny. Našťastie, doktor Žiak to videl podobne, a tak som s výsledkom veľmi spokojná. Pár dní po operácii som sa síce nemohla hýbať, šesť týždňov som musela nosiť špeciálnu podprsenku, ale dalo sa to zvládnuť. Konečne som so sebou spokojná, môj priateľ tiež a aj od svojich kolegov, s ktorými pracujem v showroome áut, som už dostala zopár komplimentov. Keby som sa mala ešte raz rozhodnúť, pôjdem do toho znovu,“ teší sa Nikola, ktorá je dôkazom, že aj jedna výhra v súťaži s EMMOU môže radikálne zmeniť život. Samozrejme, k lepšiemu.

Ja som sebavedomie ani nemala. Necítila som sa dobre vo svojom tele, nikde som nechodila bez podprsenky a sama sebe som sa nepáčila. Niekomu sa to môže zdať smiešne, ale tu ide o môj pocit. A teraz sa konečne cítim úžasne.

Článok bol uverejnený v časopise EMMA November 2021

Znenie súhlasu

Kliknutím na odkaz súhlasím udeľuje používateľ elektronického zariadenia prevádzkovateľovi BLUEMEDICAL s.r.o. (ďalej ako „BLUEMEDICAL„) súhlas s tým, aby boli do jeho zariadenie uložené cookies, pomocou ktorých BLUEMEDICAL a iní príjemcovia uvedení v tabuľke získava a spracúva údaje na účely a na dobu uvedené v tabuľke, ktorá sa Vám rozbalí po rozkliknutí linku tu. Súhlas možno kedykoľvek odvolať, pre odvolanie súhlasu nás kontaktuje emailom na info@peterziak.com alebo upravte nastavenia v svojom zariadení. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov pred jeho odvolaním. Bližšie informácie o cookie nájdete tu.